Türkiye'de Würth

 

Würth Sanayi Ürünleri Tic.Ltd.Şti. Türkiye’de 1989 yılında Otomotiv Bölümü ile kurulmuştur. 1995 yılında Metal Bölümü ve 1997 yılında Ahşap Bölümünü bünyesine katmıştır. İstikrarlı ve güçlü büyümesini sürekli devam ettiren şirketimiz, ilerleyen zamanda Cargo (Ticari Araç), WOW (Arıza Tespit Cihazları), İnşaat, Bakım-Onarım ve Tesisat Bölümlerini de faaliyete geçirmiştir.

Bugün Türkiye’nin tamamını kapsayan coğrafyada 700’den fazla satış personelimiz ve yaklaşık 80’den fazla idari çalışanımızla, 150.000’in üzerinde müşterimize hizmet vermektedir. İstanbul Büyükçekmece’de bulunan merkezimizin dışında Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Konya, Kayseri, Malatya, Samsun ve İstanbul Maltepe’de bölge irtibat bürolarımız bulunmaktadır.

"Würth Aktif Market" adını verdiğimiz,  14  perakende satış mağazamız, Türkiye'nin değişik bölgelerinde hizmet vermektedir. 

Müşterilerimiz, düzenli olarak güncellenen internet sitemizden şirketimizle ilgili her türlü bilgiye, binlerce ürün çeşidini içeren katalog sayfalarımıza, ürünlerimizle ilgili teknik bilgilere ve kimyasal ürün raporlarına her zaman ulaşma imkanına sahiptir.

Tüm ürünlerimiz dünyanın kabul ettiği yüksek standartlara uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz yüksek kalite standardını gösteren ISO 9001 ve kimyasal ürünlerimizin çevreye duyarlı şekilde üretildiğini gösteren ISO 14001 belgelerine sahiptir. Toplamda 100.000’den fazla ürünümüzde bu kalite standartlarının korunması şirket prensibidir. Ürünlerimizde pazarın ihtiyaçları tespit edilerek üretim yapılmakta ve buna paralel Almanya merkezindeki ürün geliştirme bölümü tarafından gönderilen yeni ürün bilgileri anında satış kadrosuna ulaştırılarak, müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Pazardan gelen talebe göre en kısa sürede yeni ürünler üretim programına alınarak, tüm dünya ile aynı anda Türkiye’deki profesyonel kullanıcılara sunulmaktadır. Ürün grubumuz vidalar, civatalar, somunlar, pullar, dübeller, kimyasal ürünler, el aletleri, makineler, mobilya aksesuarları, inşaat aksesuarları, depolama ve stok takibi sistemlerinden oluşmaktadır.

Satış öncesi 1 ay süresince detaylı bir eğitim alan satış temsilcileri, haftalık çalışma planlarına bağlı olarak günlük ortalama 7000’in üzerinde müşteri ziyareti gerçekleştirmektedir. Bu ziyaretlerde alınan siparişler anında merkeze ulaştırılarak, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürüne hemen sahip olması sağlanmaktadır. Sipariş teslimimiz İstanbul içinde 24 saat, İstanbul dışında 48 saat içinde gerçekleşmektedir. Ülke stoklarımızda mevcut olmayan ürünlerimiz özel siparişlerle Almanya’dan getirilerek, en kısa sürede müşterilerimize ulaşmaktadır. Müşteri ziyaretlerindeki hedef; kaliteli, hızlı, güvenilir ve istikrarlı hizmet vermektir. Satıştan sonra da müşterilerin yanında olan firmamız her türlü probleme çözüm üreterek, toplam kalite anlayışından vazgeçmeyerek, sektöründe lider konumundadır.