Würth'te Kariyer

Konusunda lider bir şirkette çalışmak, insana özgüven ve mutluluk veriyor.
Evimdeki huzuru iş yerimde de hissediyorum.
Uzun süreli çalışarak, kişisel gelişimlerini ve yeteneklerini arttırmak isteyen kişilerin Würth’te olmaları gerektiğini düşünüyorum. Burası, şirkete kazandırılan değerlerin takdir edildiği bir iş yeridir.
Bu köklü firmada hem kendi alanım hem de diğer iş alanlarıyla ilgili çok şey öğrendim. Würth’te olmak benim için öğrenmeyi, kendini geliştirmeyi, planlı çalışmayı, çalışma isteğini canlı tutmayı, paylaşmayı en önemlisi de büyük bir aile olmayı ifade ediyor.
Beni Würth’e bağlayan öncelikle mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sunması ve çalışan odaklı bir şirket olmasıdır. Kendimi burada mutlu hissettiğim için her sabah isteyerek ve severek işime geliyorum, bunun da bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.
Würth, özellikle yeni mezunlar için birçok şey öğrenebilecekleri ve tecrübe edinebilecekleri büyük bir okul. Burada sunulan şirket içi ve yurtdışı eğitimleri kişilerin sahip oldukları yetenekleri geliştirmeleri için önemli bir imkan sağlıyor.
Kariyer sadece iş yaşamıyla değil, aile yaşamıyla da şekillenen bir süreçtir. Kariyer planlamam doğrultusunda Würth’e adım attığımdan beri burada kendimi ailemde gibi hissediyorum. Bu yüzden yıllardır bu ailenin bir parçası olarak çalışmaya devam ediyorum.
Başarılı bir ekiple, eğlenceli ve samimi bir çalışma ortamında kendimi çok iyi hissediyorum.
Vizyon ve misyonunu benimsemiş, sektörde önemli konuma sahip olan bir firmada çalışmak isteyenler için Würth’ün çok doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum.
Würth’te olmak benim için bir yaşam biçimi.
Burada kendimi mutlu ve huzurlu hissediyorum. İşimi doğru yaptığım sürece gelecek kaygısı hissetmiyorum.
Her şeyden önce, Würth’ün önemli bir marka olmasından dolayı burada çalıştığınız zaman insanlar size saygı gösteriyorlar. Bu iş yerinde kariyer planlamanızı kendiniz yapabiliyorsunuz.
Dünya markası olan büyük bir ailenin ferdi olmak bana güveni ve prestiji ifade ediyor.
22 yıllık Würth çalışanı olarak burada olmak bana gurur ve mutluluk veriyor. Ürünlerimizin kalitesi ve tercih edilirliği bana haklı bir gurur ve güven hissettiriyor. Bu nedenle, çalıştığım her saniye kendimi huzurlu ve şanslı hissediyorum.
Würth, sektöründe bir okul. İnsanların her gün yeni bir şeyler öğrenip, sürekli kendilerini geliştirme fırsatı bulacakları bir deniz. Ayrıca çalışmalarının karşılığını hem maddi hem manevi olarak her daim alacakları kurumsal bir firma.
Würth’te olmak benim için çok güzel bir duygu.
Kurumsal kimliği ile dünyada bilinen bir marka olması, biz çalışanlara önemli ölçüde güven veriyor.
Würth‘te çalışmayı düşünen kişilere, böyle güçlü ve kurumsal bir firmada çalışmalarını kesinlikle tavsiye ederim. Kendilerini geliştirme anlamında, özellikle genç arkadaşlara bu iş yerinin pozitif katkı sağlayacağına inanıyorum.
Global bir şirket olmasına rağmen sürdürülebilir büyümeyi başarabilmiş bir kurumun parçası olmak bana azim ve aynı zamanda güven hissettiriyor.
Würth benim için güç, güven ve kariyerimin tamamını ifade ediyor.
Satış yapmayı seven ve kendini bu alanda geliştirmeyi düşünenler, şartlar ne olursa olsun gelişmeyi, ilerlemeyi ve büyümeyi hedef almış bir şirketin parçası olmak istiyorlarsa Würth’te çalışmalıdırlar. Würth, her çalışana eşit olanakların sağlandığı, başarının ödüllendirildiği ve emeğin karşılığının alındığı kurumsal bir iş yeridir.
1989 yılından beri Türkiye’de profesyonel kadrosuyla hizmet veren Würth, bu başarılı ekibin bir parçası olmak isteyenlere ilgi çekici kariyer fırsatları sunuyor.
İşe başlangıç aşamasında verilen sözlü, görüntülü ve uygulamalı eğitimler, bireysel yeteneklerin daha da geliştirilmesine imkan tanıyor.
Würth’te kariyer, çalışanların yaşamına hem ekonomik, hem de sosyal anlamda önemli katkılar sağlıyor.
Güncel iş ilanlarımıza www.kariyer.net web sitesinden başvurabilir veya ik@wurth.com.tr e-mail adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.