Würth'te Kariyer

Türkiye pazarında 30.yılını kutlayan Würth Türkiye bünyesinde kendimi heyecanlı ve mutlu hissediyorum.
Dünya çapında bilinirliği ve marka değeri olan büyük bir ailenin, emek ve özveriyle çalışan 25 yıllık bir üyesi olarak, satış kadromuza desteğimi sunmak bana onur ve gurur veriyor.
Uzun vadeli çalışma planı olan ve kariyer sahibi olmak isteyen sabırlı ve azimli kişilerin Würth’te çalışmasını tavsiye ederim. Başarıyı hedefleyen birinin burada uzun yıllar çalışması için önünde hiçbir engel bulunmuyor.
Würth‘teki öğretici ve disiplinli çalışma ortamı, iş hayatında deneyim ve başarı kazanmamı sağladı. Burada uzun yıllardan beri çalıştığım ve tecrübemi iş arkadaşlarımla paylaşabildiğim için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum.
Burada çok mutluyum çünkü iş disiplini, özenli çalışma ve farklı alanlarda bilgi edinme imkanları sayesinde kendimi enerjik ve genç hissediyorum.
Burada özellikle şirket kültürünü öğrenerek, yaşayarak ve yeni nesillere aktararak çalışıyoruz. Hedeflerinize ulaştıkça kazancınızı artırmanız ve kariyer basamaklarını hızla çıkmanız mümkün. Dünyanın her yerinde başarı kazanmış uluslararası bir şirkette çalışmanın mutluluğunu yaşamaları için, genç arkadaşlarıma Würth’te çalışmalarını tavsiye ediyorum.
Würth benim için kaliteyi, samimiyeti ve mutluluğu ifade ediyor.
Burası bana özgüveni yüksek ve güçlü hissettiriyor.
Gelecek kaygısı olmadan, sürekli büyüyen bir yapının içinde yer almak güzel bir duygu. Heyecanlı ve eğlenceli bir kariyere sahip olarak özgürlüğü hissetmek isteyenler bence Würth’te çalışmalı.
Benim için Würth, hayal kurmak, hayallerimin peşinden koşmak, kendime yön verebilmek, her zaman daha iyisini hedeflemek ve sonuç odaklı çalışmak demek.
Würth'ün çalışanlarına sağladığı imkanlar, benimsediği kalite ve güven anlayışı çalışma azmimi artırıyor. Burada kendimi yaratıcı, şanslı ve güçlü hissediyorum.
Değişime açık olmayı, gelecek kaygısı hissetmeden çalışmayı ve her konuda kendini geliştirmeyi hedefleyen bireyler, sektöründe lider olan bu şirkette çalışmalıdır.
Uluslararası bir firmada çalışmak bana yüksek ölçüde güven ve gurur veriyor.
Güven duyulan, güçlü ve prestijli bir markayı temsil etmek, piyasadaki rakiplere karşı daha avantajlı olmamı sağlıyor.
Başarılı bir profesyonel yaşam için kişisel yeteneklerin ve hedeflerin beslenip desteklendiği bir çalışma ortamı gerekir. Hem kendisi değerli hem de sizin değerinizin bilindiği bir ortam, çalışma ve ilerleme azmini her zaman canlı tutar. Würth, çalışanlarının kişisel yeteneklerini ve hedeflerini destekliyor. Özellikle satış temsilcilerine değer vererek çalışma ve ilerleme azmini her zaman canlı tutuyor. Teknolojik imkanları hızlı bir şekilde sistemine dahil etmesi de sürekli güncel ve aktif kalmamızı sağlıyor.
Sağlıklı bir çalışma ortamı sunan ve profesyonelce yönetilen bu kurumsal şirkette yıllardır mutlu ve huzurlu bir şekilde çalışıyorum.
Alanında lider bir şirket olmasının yanı sıra işini gerçekten severek ve samimiyetle yapan insanlarla birlikte, bu büyük ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum.
Burası maddi ve manevi değerlerin korunarak aynı zamanda ödüllendirildiği, güzel bir iş ve aile ortamı yaşamak isteyenlerin yeridir.
Würth’te olmak benim için güven, itibar ve kaliteyi ifade ediyor.
Burada kendimi her zaman enerjik, yenilikçi ve mutlu hissediyorum.
İşim sayesinde her gün yeni insanlarla tanışıyor, yeni tecrübeler ve yeni fikirler ediniyorum. Öğrenmek ve gelişmek isteyen biri için bu hem çok heyecan verici hem de öğretici bir çalışma ortamı anlamına geliyor.
1989 yılından beri Türkiye’de profesyonel kadrosuyla hizmet veren Würth, bu başarılı ekibin bir parçası olmak isteyenlere ilgi çekici kariyer fırsatları sunuyor.
İşe başlangıç aşamasında verilen sözlü, görüntülü ve uygulamalı eğitimler, bireysel yeteneklerin daha da geliştirilmesine imkan tanıyor.
Würth’te kariyer, çalışanların yaşamına hem ekonomik, hem de sosyal anlamda önemli katkılar sağlıyor.
Güncel iş ilanlarımıza www.kariyer.net web sitesinden başvurabilir veya ik@wurth.com.tr e-mail adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.